mamaanantai | titiistai | kekeskiviikko | totorstai | peperjantai | lalauantai | susunnuntai |
---|---|---|---|---|---|---|
28.12.2020
|
29.12.2020
|
30.12.2020
|
31.12.2020
|
1.1.2021
|
2.1.2021
|
3.1.2021
|
4.1.2021
|
5.1.2021
|
6.1.2021
|
7.1.2021
|
8.1.2021
|
9.1.2021
|
10.1.2021
|
11.1.2021
|
12.1.2021
|
13.1.2021
|
14.1.2021
|
15.1.2021
|
16.1.2021
|
17.1.2021
|
18.1.2021
|
19.1.2021
|
20.1.2021
|
21.1.2021
|
22.1.2021
|
23.1.2021(2 events)
Illin yhdistetty, Ii PERUTTUIllin yhdistetty, Ii PERUTTU23.1.2021 – 24.1.2021 Illin yhdistetty, 23. - 24.1.2021, Illinsaari Järjestävä seura: Oulun Palveluskoirayhdistys ry Kilpailupäällikkö: Maiju Heikkinen Tuomari: Eeva Äijälä, Kauko Ruokolainen Kansallinen kilpailu Anottavat luokat: CM A, CM B, CW A, CW B 10km, SM1 A, SM1 B, SW1 A, SW1 B, 10km, SM1V A, SM1V B, SW1 A, SW1 B, 5km, SMJ, SWJ 5km, lisäksi pikkujunnujen hiihtoluokkia Illinsaari Illinsaarentie 68 Ii, 91100 Rautavaaran talvikilpailu, Metsäkartano, Rautavaara PERUTTURautavaaran talvikilpailu, Metsäkartano, Rautavaara PERUTTU23.1.2021 – 24.1.2021 Metsäkartano Metsäkartanontie 700 Rautavaara, |
24.1.2021(2 events)
Illin yhdistetty, Ii PERUTTUIllin yhdistetty, Ii PERUTTU23.1.2021 – 24.1.2021 Illin yhdistetty, 23. - 24.1.2021, Illinsaari Järjestävä seura: Oulun Palveluskoirayhdistys ry Kilpailupäällikkö: Maiju Heikkinen Tuomari: Eeva Äijälä, Kauko Ruokolainen Kansallinen kilpailu Anottavat luokat: CM A, CM B, CW A, CW B 10km, SM1 A, SM1 B, SW1 A, SW1 B, 10km, SM1V A, SM1V B, SW1 A, SW1 B, 5km, SMJ, SWJ 5km, lisäksi pikkujunnujen hiihtoluokkia Illinsaari Illinsaarentie 68 Ii, 91100 Rautavaaran talvikilpailu, Metsäkartano, Rautavaara PERUTTURautavaaran talvikilpailu, Metsäkartano, Rautavaara PERUTTU23.1.2021 – 24.1.2021 Metsäkartano Metsäkartanontie 700 Rautavaara, |
25.1.2021
|
26.1.2021
|
27.1.2021
|
28.1.2021(1 event)
Gold Rush Run 501, LDU SM, Tankavaaran kultakylä, TankavaaraGold Rush Run 501, LDU SM, Tankavaaran kultakylä, Tankavaara28.1.2021 – 31.1.2021 Gold Rush Run 501, 28. – 31.1.2021, Tankavaaran kultakylä, Tankavaara Kilpailukeskus: Tankavaaran kultakylä, Sodankylä Järjestäväseura: PLVU Tuomari: Pekka Mertala Kilpailupäällikkö: Sini Kaltti, goldrushrunrace@gmail.com, 0401452629 Säännöt: IFFS/VUL/Gold Rush Run Luokat ja matkat: SM LDU Avoin luokka 501km Ilmoittautuminen:www.goldrushrunsleddograce.com→ osallistuminen. Viimeinen ilmoittautumispäivä: 15.1.2021 Osanottomaksu: 400€ - 500€ Pankkitiedot: Pohjois-Lapin Valjakkourheilijat ry, FI26 1201 3000 1146 10, NDEAFIHH, Viestikenttään: osallistujan nimi ja luokka Kilpailuohjelma:www.goldrushrunsleddograce.com→ ohjelma KAIKKI INFO: www.goldrushrunsleddograce.com
Tankavaaran kultakylä Tankavaarantie 11 Tankavaara, |
29.1.2021(1 event)
Gold Rush Run 501, LDU SM, Tankavaaran kultakylä, TankavaaraGold Rush Run 501, LDU SM, Tankavaaran kultakylä, Tankavaara28.1.2021 – 31.1.2021 Gold Rush Run 501, 28. – 31.1.2021, Tankavaaran kultakylä, Tankavaara Kilpailukeskus: Tankavaaran kultakylä, Sodankylä Järjestäväseura: PLVU Tuomari: Pekka Mertala Kilpailupäällikkö: Sini Kaltti, goldrushrunrace@gmail.com, 0401452629 Säännöt: IFFS/VUL/Gold Rush Run Luokat ja matkat: SM LDU Avoin luokka 501km Ilmoittautuminen:www.goldrushrunsleddograce.com→ osallistuminen. Viimeinen ilmoittautumispäivä: 15.1.2021 Osanottomaksu: 400€ - 500€ Pankkitiedot: Pohjois-Lapin Valjakkourheilijat ry, FI26 1201 3000 1146 10, NDEAFIHH, Viestikenttään: osallistujan nimi ja luokka Kilpailuohjelma:www.goldrushrunsleddograce.com→ ohjelma KAIKKI INFO: www.goldrushrunsleddograce.com
Tankavaaran kultakylä Tankavaarantie 11 Tankavaara, |
30.1.2021(2 events)
Gold Rush Run 501, LDU SM, Tankavaaran kultakylä, TankavaaraGold Rush Run 501, LDU SM, Tankavaaran kultakylä, Tankavaara28.1.2021 – 31.1.2021 Gold Rush Run 501, 28. – 31.1.2021, Tankavaaran kultakylä, Tankavaara Kilpailukeskus: Tankavaaran kultakylä, Sodankylä Järjestäväseura: PLVU Tuomari: Pekka Mertala Kilpailupäällikkö: Sini Kaltti, goldrushrunrace@gmail.com, 0401452629 Säännöt: IFFS/VUL/Gold Rush Run Luokat ja matkat: SM LDU Avoin luokka 501km Ilmoittautuminen:www.goldrushrunsleddograce.com→ osallistuminen. Viimeinen ilmoittautumispäivä: 15.1.2021 Osanottomaksu: 400€ - 500€ Pankkitiedot: Pohjois-Lapin Valjakkourheilijat ry, FI26 1201 3000 1146 10, NDEAFIHH, Viestikenttään: osallistujan nimi ja luokka Kilpailuohjelma:www.goldrushrunsleddograce.com→ ohjelma KAIKKI INFO: www.goldrushrunsleddograce.com
Tankavaaran kultakylä Tankavaarantie 11 Tankavaara, Oukun World Cup, RovaniemiOukun World Cup, Rovaniemi30.1.2021 Oukun World Cup 2021, 30.1.2021, Ounasvaaran hiihtokeskus Järjestävä seura: Rovaniemen Palveluskoirakerho ry Kilpailupäällikkö: Kati Mansikkasalo-Jurvelin Tuomari: Eeva Äijälä ja Kauko Ruokolainen Kansallinen kilpailu Anottavat luokat: SM1 A ja B, SW1 A ja B, SMV1 A ja B, SWV1 A ja B, SMJ A ja B, SWJ A ja B, SM+W 13-16, Lapset ja harrastus Kilpailu on koirahiihtoluokkien MM-katsastuskilpailu ja world Cupin kilpailu luokissa SM1 A ja SW1 A Ounasvaaran hiihtostadion Taljatie 1 Rovaniemi, |
31.1.2021(1 event)
Gold Rush Run 501, LDU SM, Tankavaaran kultakylä, TankavaaraGold Rush Run 501, LDU SM, Tankavaaran kultakylä, Tankavaara28.1.2021 – 31.1.2021 Gold Rush Run 501, 28. – 31.1.2021, Tankavaaran kultakylä, Tankavaara Kilpailukeskus: Tankavaaran kultakylä, Sodankylä Järjestäväseura: PLVU Tuomari: Pekka Mertala Kilpailupäällikkö: Sini Kaltti, goldrushrunrace@gmail.com, 0401452629 Säännöt: IFFS/VUL/Gold Rush Run Luokat ja matkat: SM LDU Avoin luokka 501km Ilmoittautuminen:www.goldrushrunsleddograce.com→ osallistuminen. Viimeinen ilmoittautumispäivä: 15.1.2021 Osanottomaksu: 400€ - 500€ Pankkitiedot: Pohjois-Lapin Valjakkourheilijat ry, FI26 1201 3000 1146 10, NDEAFIHH, Viestikenttään: osallistujan nimi ja luokka Kilpailuohjelma:www.goldrushrunsleddograce.com→ ohjelma KAIKKI INFO: www.goldrushrunsleddograce.com
Tankavaaran kultakylä Tankavaarantie 11 Tankavaara, |